KOMFI

Servisní technik

Jsme česká rodinná firma s dlouholetou tradicí výroby profesionálních laminovacích a lakovacích strojů. Naše produkty dodáváme zákazníkům do celého světa a patříme ke špičce v tomto oboru. Protože základem spokojenosti zákazníka je bezproblémový a spolehlivý provoz stroje, hledáme aktuálně kolegu, který by nám pomohl zvládnout rozmach v prodeji lakovacích strojů, kterým právě procházíme. Potřebujeme proto rozšířit náš tým odborníků, který řeší instalace, zaškolení obsluhy a servis těchto strojů instalovaných po celém světě.

Chcete se stát specialistou na stroje pro lakování tiskovin s neskutečnými efekty? Rádi Vás uvítáme v našem týmu a postupně Vás zaškolíme. Čeká Vás zajímavá a pestrá práce se stroji, které naplňují nejnovější trendy v polygrafii.

HLEDÁME NĚKOHO S CITEM PRO TECHNIKU A ANGLIČTINOU NA KOMUNIKATIVNÍ ÚROVNI, NĚKOHO KDO MÁ CHUŤ POZNAT ZAJÍMAVÉ STROJE A CESTOVAT PO SVĚTĚ. VŠE OSTATNÍ SPOLEČNĚ DOLADÍME A NASTAVÍME TAK, ABYCHOM SI BYLI NAVZÁJEM PŘÍNOSEM.

Náplň práce po úplném zapracování (bude probíhat postupnými kroky):

  • Instalace nových zařízení a sofistikovaných prvků, zajištění jejich správného a bezpečného fungování.
  • Školení obsluhy zařízení ke správnému používání a údržbě.
  • Diagnostika a odstraňování závad na zařízení buď v terénu nebo vzdáleným připojením z diagnostického centra.
  • Posouzení funkčnosti zařízení a zpracování zpráv o údržbě a provedených opravách.
  • Komunikace se zákazníky o preventivní údržbě a investici do nezbytných výměn nebo zásadních oprav klíčových součástí a hardwarových zařízení.
  • Vysvětlení složitých problémů s instalací, diagnostikou a opravou způsobem, který je přístupný i netechnickému publiku.
  • Provádění servisních oprav v tuzemsku i zahraničí (samostatné cestování).
  • Spolupráce při montáži a testování prototypů.

Očekáváme:

  • Zodpovědnost, pečlivost, manuální zručnost,
  • samostatnost, schopnost rozhodování,
  • dobré komunikativní schopnosti,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • časová flexibilita – možnost vycestovat (montáž, servis, školení, veletrhy)
  • angličtina – na velmi dobré komunikativní úrovni,
  • profesionální a přátelské jednání se zákazníky,
  • dobrá znalost práce na PC.

Výhodou:

  • Technické vzdělání (elektrotechnické/strojní zaměření),
  • praxe na obdobné pozici,
  • zkušenost z oboru polygrafie,
  • základní znalost grafických programů výhodou.

Nabízíme:

  • Zaměstnání v ryze české prosperující společnosti,
  • zázemí rodinné firmy,
  • práci v dobrém týmu, kde se navzájem podporujeme,
  • flexibilitu v rozvržení práce,
  • adekvátní odměnu za dobře odvedenou práci,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek na dopravu,
  • příspěvek na penzijní pojištění,
  • příspěvek na dovolenou, zdraví a volnočasové aktivity,
  • dotované stravování.

Lokalita:

  • Lanškroun